fbpx
Close

Vigastuste küüsis olnud Eesti keskmängija üritab Itaalias taas hoogu sisse saada uues klubis

-Arnold Mitt | Foto: poderosabasket.it

-Arnold Mitt | Foto: poderosabasket.it

Eelmise hooaja raske põlvevigastuse tõttu vahele jätnud 207 cm pikkune eestlasest keskmängija Arnold Mitt vahetas Itaalia klubi, kui liikus Montegranaro meeskonnast Rossella Virtusesse.

Kui Montegranaro pallis Itaalias tugevuselt teises liigas, siis Rossella Virtus hakkab mängima kolmandal liigatasemel ehk Serie B-s.

Mitt siirdus Itaaliasse mängima 2013. aastal, mil liitus tippklubi Reggio Emilia noortetiimiga. 2015/16 hooajal õnnestus noorel eestlasel teha esindusmeeskonna eest isegi debüüt Eurocup sarjas.

Seejärel siirdus Mitt Serie A2 Montegranaro meeskonda, kus mängib ka teine Eesti noortekoondislane Kaspar Treier. Selle klubi karjääri rikkus Mitil aga järjekordne raske põlvevigastus, mille ta sai 2017. aasta novembris.

Nüüd läheb noormees uuesti hoogu sisse saama veel liigataseme võrra madalamale. Rossella Virtuse kodulehele ütles Mitt: “Võimalus tulla Virtusesse oli minu jaoks parim variant, kuna viimasel kahel aastal pole ma soovitud moel vigastuste tõttu mängida saanud.”

Eestlane lisas: “Sel aastal on mul võimalik lõplikult vigastusest taastuda ning leida korralik mängurütm. Minu hinnangul on meeskond komplekteeritud selliselt, et võime jõuda sel aastal kaugele.”

Rossella Virtus peab esimese kontrollmängu 29. augustil ning esimene liigakohtumine toimub 7. oktoobril.

scroll to top