fbpx
Close

Viigiviset proovida saanud Gregor Arbet: see on seeria ja laupäeval on täiesti uus mäng

-Gregor Arbet | Foto: Siim Semiskar

-Gregor Arbet | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistrivõistlustel otse poolfinaali saanud ja seetõttu pea kuu aega ilma võistlusmängudeta olnud TalTech alustas play-off seeriat Tallinna Kalev/TLÜ vastu koduplatsikaotusega 75:78 (21:15, 16:17, 20:23, 18:23). Kogenud Gregor Arbet toonitas pärast kaotust, et tegemist on seeriaga ning see oli alles esimene mäng.

Avapoolajal mängu domineerivam pool olnud TalTech kaotas teisel poolajal järjest rohkem võitlusi korvi all ning lõpus läks juba punkt-punkti loteriiks, kus kogenud Gregor Arbetil oli platsi nurgast võimalik kolmesega mäng ka lisaajale viia. “Sain normaalse viske, panin mööda ja nemad võitsid. Oleks võinud lisaajale saada, aga seekord niipidi,” kommenteeris Arbet Korvpall24.ee portaalile.

Kolmeseid 1/5 tabanud ja kokku 10 punkti toonud Arbet tõi mängust välja ühe tõsiselt pitsitanud valukoha: “Teisel veerandajal viskasid nad – ma ei mäleta kui palju – punkte ilma, et me oleks suutnud teha võistkondlikke vigu täis. Oma lolluste pärast juhtus nii – ei tohi lasta lihtsaid korve, kui pole vigu täis.”

“Ühel hetkel nad hakkasid saama ka ründelaudu. Teadsime, et nende suured on selles vallas ohtlikud, aga lõpuks said nad pallid ikka lauast kätte,” viitas Arbet seejärel ja lisas: “Mingi hetk me suutsime nende pikkasid ohjeldada ja lauapallid kätte saada. Aga, kuna nad mängu võitsid, siis võib vist öelda, et Kalev suutis oma edu korvi all maksma panna.”

Kolme võiduni mängitav seeria jätkub juba laupäeval kell 17 Nordi spordihoones ning Arbet lubab lahingut: “Me muidugi läheme iga mängu võitma. See on seeria ja täna oli alles esimene mäng. Palju õnne Kalevile, nemad võitsid, aga laupäeval on täiesti uus mäng. Vaatame video üle, teeme omad järeldused ja varsti jälle.”

scroll to top