fbpx
Close

Viimsi peatreener Valdo Lips: noored peavad enesekindlad olema, sest muidu nad saavad Veidekalt või Laanelt vastu pead

-Valdo Lips | Foto: Siim Semiskar

Kõrgliigadebütant KK Viimsi/Sportland on Paf Eesti-Läti korvpalliliiga hooaega alustanud ühe kaotuse ja kahe ilusa võiduga, millest teine võeti nädalapäevad tagasi suurepärase esitusega võõral väljakul Tartu Ülikool Maks & Mooritsa vastu. Peatreener Valdo Lips on hoolealuste seniste esitustega rahul, kuid see ei tähenda, et arenguruumi enam poleks.

Korvpall24 rääkis peatreener Lipsuga vahetult pärast seda, kui Tartus üsna veenva esitusega saadi 82:65 jagu sealsest ülikoolimeeskonnast. Loomulikult kerkis ka intervjuus üheks teemaks kolmepunktiviskeid 5/7 tabanud ja kokku 22 punkti visanud kogenud lätlasest tsenter Ronalds Zakis, kes annab Viimsile edasist hooaega arvestades kõva käigu juurde. Lõppeva nädala keskel pani Viimsi ilma probleemideta karikamängus 90:69 pikali ka Tallinna Kalevi ja tolles kohtumises tõi Zakis 12 silma ja 8 lauapalli.

Kui vaadata laiemalt kogu senist hooaega, siis uurisime Lipsult, kuidas on õnnestunud vanemate ja kogenud meeste sulandamine noorte ja sel tasemel kogenematute mängijatega, kui palju Viimsisse liidriteks palgatud Eesti koondislased teisi juhendavad ning kas noorte meeste areng on seeläbi kohe plahvatuslikult kiirenenud.

scroll to top