Võrumaa alistas teises liigas Parkeri ja Kulbergi vedamisel Reinar Halliku Korvpallikooli

-Korvpall | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval leidis Kuldres aset Saku II liiga kohtumine, milles kohalik Võrumaa (1-1) võõrustas seni kaotuseta Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline`i (3-0) meeskonda. Võimsa avaveerandi toel võttis Võrumaa suure 93:68 (36:12, 21:17, 13:20, 23:19) võidu.

Võrukad viskasid mängu esimesed 6 punkti ning juhtisid kaheksa minutilise mängu järel juba 29:9. Poolajaks oli vahe kärisenud juba 28-le silmale – 57:29. Kolmanda veerandaja lõpus tehtud 11:0 spurt tõi külalised veel 19 punkti kaugusele (51:70), kuid Võrumaa neid lähemale ei lasknud. Reinar Halliku hoolealuseid vedas alt visketabavus (mängust 33%, vabavisked 58%), rohkelt tuli ka tehnilist praaki (20 pallikaotust). Võrumaa viskas väljakult 48%-lise täpsusega ning sooritas tubli kaitsemängu tulemusena 16 vaheltlõiget.

Fredi Parker tõi hooaja teise võidu saanud Võrumaale 26 punkti, hankis 12 lauapalli ning tegi 3 vaheltlõiget. Martin Kulberg toetas 22 silma, 8 lauapalli ja 4 sööduga, Andre Treialilt 15 punkti ja 4 söötu. Kahekohalise skoorini jõudsid veel Kaidar Taal (11 punkti, 7 lauapalli, 4 söötu ja 5 vaheltlõiget) ning Ervin Ranna (10 punkti ja 5 lauapalli).

Kaotajatest jõudis juba kolmanda järjestikuse kaksikduublini Reinar Halliku Korvpallikooli selle hooaja liider Markus Laanemets. Viis kolmest tabanud mängumees viskas 31 minutiga 21 punkti ja noppis 11 lauapalli. Oliver Viller lisas 16 silma ning Ülar Sala kontosse jäi 9 punkti ja 9 lauapalli (5 ründelauast).