Võrumaa tegi avapoolajaga 46-punktise vahe sisse ja alustas hooaega võidukalt

-Saku II liiga | Foto: Siim Semiskar

Neljapäevases ainsas Saku II liiga mängus alistas Võrumaa võõrsil 104:70 (30:8, 32:8, 16:29, 26:25) TÜ/Kuremaa võistkonna. Nii esimesel kui teisel veerandajal vastastel vaid 8 punkti visata lubanud Võrumaa suutis ise sama ajaga tuua 62 silma ehk siis poolajapausil oli seis nende kasuks 62:16.

Võitjate poolel kogus Andre Treial 22 punkti, 4 lauapalli, 3 söötu ja 5 vaheltlõiget, Fredi Parkeri arvele kogunes samuti 22 silma, 7 lauapalli ja 3 söötu, Martin Kulberg tõi 17 punkti ja 7 korvisöötu ning Kaidar Taal 14 punkti, 9 söötu ja 7 lauapalli.

Kaotajate kasuks viskas Glenn Rahasepp 16 punkti, Christopher Kalda arvele jäi 15 silma ning 5 lauapalli ja Breit Pross tõi 14 punkti, 9 korvisöötu ja 8 lauapalli.

TÜ/Kuremaa kohtub järgmisena 19. oktoobril võõrsil KK HITO/BC Karjamaa tiimiga ja Võrumaa võõrustab sama meeskonda 24. oktoobril.