Wisla alistas kahel korral Tšehhi klubi, Lassilt taas kahekohalised punktisummad

-Kadri-Ann Lass ja Krakowi Wisla | wislacanpack.pl

Kadri-Ann Lassi koduklubi Krakowi Wisla võõrustas kaks päeva järjest Tšehhi naiskonda BLK Praha Slaviat ning võttis mõlemas kontrollmängus kindlad võidud.

Reedese kohtumise võitis Wisla 77:58 (23:18, 21:5, 17:13, 16:22) ja laupäeval peetud mängu koguni 95:57 (27:13, 21:16, 26:12, 21:16). Lass kuulus mõlemas kohtumises algviisikusse.

Reedel peetud mängus viibis ta väljakul 29 minutit, mille jooksul viskas 10 punkti (kahesed 5/11, kolmesed 0/1, vabavisked 0/1), võttis 4 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget ja blokeeris 2 vastaste pealeviset. Negatiivse poole pealt tegi eestlanna 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Laupäevases mängus kogus Lass 27 minutiga 14 punkti (kahesed 6/11, vabavisked 2/2), 6 lauapalli, 4 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget, 2 viskeblokeeringut ja ühe isikliku vea.

Oma järgmised treeningmängud peab Krakowi Wisla 27. ja 28. septembril, kui kahel päeval järjest võõrustatakse Rootsi klubi Umea A3 Basketit.