15 kaugviset tabanud Viimsi/Noto alustas hooaega kindla võiduga

-KK Viimsi/Noto | Foto: KK Viimsi

Eesti korvpalli Saku I liiga jätkus neljapäeval G4S Noorteliiga ja KK Viimsi/Noto kohtumisega, kellest viimane teenis veenva 95:77 võidu. Kolmapäevases hooaja esimeses mängus oli Tartu Kalev/Estiko alistanud BC Kalev/Cramo I tiimi skooriga 74:57.

Viimsi meeskonnale kuulus avaveerand 20:11. Järgmised kümme minutit kulgesid korviderohkelt ning poolajaks juhtis endiselt Viimsi 48:36. Kolmandal veerandajal paisus G4S Noorteliiga jaoks vahe 18 punktile ning viimane neljandik lõppes 21:21 viigiliselt. Olulist rolli mängisid Viimsi mängus kaugvisked, mida saadeti teele 34 ja tabati 15. Kodumeeskonna näitaja selles osas oli 5/15.

Võitjate parimana viskas Kristjan Evart 20 punkti, kes kogus ka 5 lauapalli ning jagas 5 korvisöötu. Hugo Toom lisas 18 silma ja 5 lauapalli, Kevin Sünd tegi kaksikduubli 14 punkti ja 10 lauapalliga ning 13 punkti tõi Tauri Miggur. Kahekohalise punktiarvu sai kirja veel Gaspar Bibikov, kes viskas 11 silma, korjas 5 lauapalli ja andis sama palju resultatiivseid sööte.

G4S Noorteliiga poolelt särasid Oliver Suurorg ja Marek Ojamäe 15 punkti ning 8 lauapalliga. Võrdselt 13 silma tõid Ran Andre Pehka ja Karl-Gustav Paloots.