Tõnis Peili hea mäng aitas Tamsalul seeria Estiko vastu viigistada

-Tõnis Peil | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas alistas Tamsalu Los Toros/Karud 78:64 Tartu Kalev/Estiko meeskonna ning viigistas kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria.

Avakohtumise 88:65 võitnud Estiko alustas mängu paremini ning poolajaks juhiti seitsme punktiga. Kolmanda veerandaja 22:14 võiduga pääses Tamsalu aga punktiga ette ning viimase kümne minutiga visati 21 silma Estiko kaheksa vastu.

Tõnis Peil tõusis üleplatsimeheks Tamsalu poolelt, kes viskas 24 punkti. Raiko Orumaa ja Allan Ehte lisasid kumbki 14 punkti, kellest viimase arvele jäi ka 12 lauapalli. Vastaste resultatiivseim oli Mihkel Allorg 19 punktiga. Silver Leppik tõi 12 ja Artur Liiv 11 silma.

Basket.ee veebilehe andmetel toimub otsustav mäng kahe meeskonna vahel 11. aprillil.