Mängu keskpaigas juhtohjad haaranud Estiko alistas kindlalt Tamsalu

-Mihkel Allorg | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas alustas veerandfinaali võidukalt Tartu Kalev/Estiko, kui Tamsalu Los Toros/Karud meeskonna üle võeti kindel, 88:65 võit.

Avaveerand lõppes 23:23 viigiga, kuid poolaja võitis Estiko 11 punktiga. Enne viimast neljandikku olid külalised juba 23 silmaga ette läinud ning sama suurt vahet suudeti lõpuni hoida.

Kaivo Pullisaar viskas Estiko resultatiivseimana 19 punkti. Kaksikduubli tegi 18 punkti ja 11 korvisööduga Silver Leppik. Sama palju punkte sai kirja ka Mihkel Allorg ning 15 silma ja 10 lauapalli lisas Artur Liiv. Vastaste poolelt viskas Allan Ehte 21 punkti ja kogus 8 lauapalli. 12 silma ja 12 lauapalli tõi Raiko Orumaa.

Korduskohtumine kahe meeskonna vahel toimub Basket.ee veebilehe andmetel 3. aprillil. Veerandfinaal peetakse kahe võiduni.