Sünnipäevalaps Sander Raieste kerkis pingilt Baskonia resultatiivseimaks

-Sander Raieste | Foto: Baskonia

Hispaania tugevuselt kolmandas liigas ei suutnud Sander Raieste resultatiivne mäng reedel päästa Vitoria Baskonia duubelmeeskonda kaotusest, kui võõrsil jäädi 72:91 alla Alicantele.

Kohtumise avapoolaega lõppes viigiliselt 37:37, kuid teisel poolajal pani kodumeeskond oma paremuse maksma ning tegi sisse 19-punktilise vahe.

Täna ehk 31. märtsil oma 19. sünnipäeva tähistav eestlasest ääremängija sekkus mängu pingilt ning kogus 25 minutiga 15 punkti (kahesed 2/6, kolmesed 3/4, vabavisked 2/4), 4 lauapalli, 3 vaheltlõiget ja 3 isiklikku viga.

Rodney Williams toetas eestlaste 14 punkti ja 10 lauapalliga, võitjate edukaim oli 21 silma ja 8 lauapalliga Orion Outerbridge.

Baskonia (11-16) on LEB Plata liigatabelis 16 tiimi hulgas 11. kohal, Alicante (19-8) hoiab kolmandat positsiooni.