Jurkatamm ja San Francisco kaotasid otsustava finaalmängu

-Taavi Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons lõpetasid reedel oma 2017/18 hooaja, kui College Basketball Invitational (CBI) turniiri kolmandas ja otsustavas finaalkohtumises jäädi 77:88 alla North Texase meeskonnale.

Avaveerand oli suhteliselt korvidevaene, Donsi poolt vaadatuna 27:38. Teisel poolajal suutis San Francisco rünnakul sisse saada hoopis parema hoo, kuid ka kaitse hakkas rohkem rebenema.

San Francisco toetus peamiselt oma põhimängijatele ning eestlasest ääremängijale minuteid ei jagunud. Frankie Ferrari kogus 19 punkti ja Nate Renfro arvele kogunes 18 silma ja 11 lauapalli. North Texase kasuks tõi Roosevelt Smart 25 silma.

San Francisco kogus tänavusel hooajal kokku 22 võitu, mis on neile parim tulemus pärast hooaega 1981/82, kui võideti 25 matši.

Jurkatamm sai hooaja jooksul mängida 31 matšis, algviisikusse mahtus ta seitsmel juhul. Keskmiselt kogunes 11,3 minutit, 1,3 punkti ja 1,9 lauapalli.