San Francisco alustas konverentsi turniiri võidukalt, Jurkatammelt kahekohaline punktisumma

-Taavi Jurkatamm | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Taavi Jurkatamme kodumeeskond San Francisco Dons alustas USA üliõpilasliigas NCAA I divisjoni lääneranniku konverentsi finaalturniiri võidukalt, kui avaringis alistati 67:51 San Diego Toreros.

Terve kohtumise juhtinud San Francisco tegi suurema vahe sisse esimesel poolajal, kui vastased hoiti 17 punkti peal ning ise visati selle ajaga 30 silma.

Algviisikusse kuulunud Jurkatamm sai mänguaega 26 minutit, visates San Francisco paremuselt kolmanda korvikütina 11 punkti (kolmesed 2/4, vabavisked 5/8). Lisaks võttis eestlane viis lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu ja tegi ühe isikliku vea.

San Francisco parim oli Jamaree Bouyea 18 punktiga, Dmitri Rjunõi tõi 13 silma. Kaotajate resultatiivseim oli 12 punkti visanud Finn Sullivan.

Lääneranniku konverentsi finaalturniiri kohtumised peetakse Las Vegases asuval Orleans Arenal. Teises ringis läheb San Francisco vastamisi Loyola Marymountiga, kellele põhihooajal kaotati nii kodus kui ka võõrsil (63:68; 60:68).