Washington State kaotas konverentsi veerandfinaalis, Teder oli naiskonna parimaid

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

-Johanna-Eliise Teder | Foto: Washington State Women’s Hoops Facebook

Johanna Eliise Tederi kodunaiskond Washington State Cougars jäi USA üliõpilasliiga NCAA I divisjoni Pac-12 konverentsi finaalturniiril pidama kaheksa parema hulgas. Veerandfinaalis jäädi alla Arizona Wildcatsile 44:60.

Washington State oli terve mängu vältel tagaajaja rollis. Avaveerand kaotati 5:13, poolaeg 21:29 ning enne viimast perioodi oldi taga 26:42.

Tavapäraselt algviisikus alustanud Teder sai mänguaega 31 minutit, mille jooksul viskas naiskonna paremuselt kolmanda skooritegijana üheksa punkti (kahesed 1/3, kolmesed 2/6, vabavisked 1/2), hankis kolm lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks jäi tema arvele neli pallikaotust ja neli isiklikku viga.

Eestlannast rohkem punkte viskasid Washington State’i poolel õed Charlisse ja Krystal Leger-Walker, kes tõid vastavalt 12 ja 10 silma.

Teder ja Washington State jäävad nüüd ootama, kas ja kuidas nende hooaeg jätkub. Naiste korvpalli NCAA finaalturniiri tabel avalikustatakse 15. märtsil.