Teist liigat valitsenud Keila Korvpallikool sai kodusaalis üllatuskaotuse

-Peep Pahv ja Keila Korvpallikool | Foto: Siim Semiskar

Saku II liigas sai teisipäeva õhtul läbi Keila Korvpallikooli 12-mänguline võiduseeria kui kodusaalis jäädi alla KA Tallinna Kalevile numbritega 84:90.

Suureskoorilise avaveerandi järel haaras Keila 32:30 eduseisu ja poolajaks suurendati vahet veel kahe punkti võrra – pikale pausile mindi kodumeeskonna 50:46 juhtimisel, kirjutab Basket.ee.

Kolmanda veerandi võitsid omakorda kalevlased ja haarasid liidriohjad enne otsustavat mänguperioodi enda kätte (66:63). Kohtumise lõpus oli Keilal mäng enda kasuks pöörata – seisult 71:82 tehti 9:0 vahespurt ja jõuti vaid kahe punkti kaugusele, kuid otsustavatel hetkedel tegutses kindlamalt siiski Kalev.

Võitjate poolelt tegi võimsa esituse Dmitri Nazarov, kes kogus 25 punkti, 12 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Aleksei Stonogini arvele jäi 19 ja Oleg Leontjev lisas 13 punkti. Keila parim oli 16 silmaga Kevin Äkke.

Keila (12-1) jätkab vaatamata kaotusele kindlalt liidri positisoonil, Tallinna Kalev (4-9) paikneb alles kümnendal kohal.

Teises teisipäevases kohtumises alistas KK Viimsi 85:50 Iisaku Gümnaasium/RHKK-i.