Teder ja South Plains teenisid lisaajal 20. järjestikuse võidu

-Johanna-Eliise Teder naiskonnakaaslastega | Foto: @LadyTexansWBB

USA kolledžite liiga NJCAA kõrgeimas divisjonis teenis Johanna Eliise Tederi koduvõistkond South Plains Lady Texans juba 20. järjestikuse võidu, alistades lisaajal New Mexico Thunderbirdsi 65:58.

Kodusaalis mänginud South Plains juhtis avaveerandi järel 16:14 ja poolajaks 31:23, kuid normaalaja lõpuks olid tablool viiginumbrid 53:53. Lisaaja alguses haarasid võõrustajad juhtohjad uuesti enda kätte ning seejärel enam eduseisu ei loovutanud.

Vahetusmängijate pingilt sekkunud Teder pääses platsile 10 minutiks, mille jooksul kogunes tema arvele 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/1), üks lauapall, üks vaheltlõige, üks pallikaotus ja üks isiklik viga.

Jooksvas edetabelis teisel kohal paiknev South Plains pole sel hooajal kaotanud ühtegi kohtumist, kuuenda asetusega New Mexico sai 12 võidu kõrvale viienda kaotuse.