Kadri-Ann Lassi koduklubi alustas uut aastat võidu ja kaotusega

-Kadri-Ann Lass | Foto: Wisla Krakow Facebook

Eesti koondislase Kadri-Ann Lassi koduklubi Krakowi Wisla pidas eelmisel nädalal Poola naiste kõrgliigas kaks kohtumist, saades kirja võidu ja kaotuse.

Kolmapäeval läks Krakowi Wisla kodusaalis vastamisi AZS Poznaniga, kes alistati kindlalt 78:60 (20:12, 18:12, 26:15, 14:21). Algviisikusse kuulunud Lass viibis väljakul 22 ja pool minutit, mille jooksul viskas 7 punkti (kahesed 3/9, vabavisked 1/2), võttis 8 lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, blokeeris 2 vastaste pealeviset ning tegi sama palju vaheltlõikeid. Eestlanna arvele kogunes ka 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Pühapäeva õhtul peetud kohtumises kaotas Krakowi Wisla võõrsil Bydgoszczi Artegole 69:76 (18:18, 14:19, 17:21, 20:18). Lass alustas taas algviisikus ning sai mänguaega 35 minutit. Tema arvele kogunes selle ajaga 10 punkti (kahesed 2/5, kolmesed 2/3), 6 lauapalli, üks resultatiivne sööt, 3 blokeeritud viset ja 2 isiklikku viga.

Krakowi Wislal on nüüd turniiritabelis kirjas seitse võitu ja kuus kaotust. 13-st mängust kogutud 20 punktiga hoitakse 12 võistkonna konkurentsis seitsmendat kohta. Play-off’i pääsevad põhihooaja kaheksa paremat.