Vehmaneni klubi kaotas ka teise finaalmängu, Soome vanameister tegi särava esituse

-Kiur-Thomas Vehmanen | Foto: Siim Semiskar

Soome meistriliiga finaalseerias kaotas Kiur Thomas Vehmaneni koduklubi Kauhajoki Karhu Basket ka teise mängu, kui jäi võõrsil Salo Vilpasele alla 87:93 (17:18, 27:28, 27:18, 16:29).

Kauhajoki kaotas avapoolaja kahe punktiga, kuid tegi kolmanda veerandi alguses 12:0 spurdi ja sai ohjad enda kätte. Viimane veerandaeg kuulus aga täielikult kodumeeskonnale.

Pingilt mängu sekkunud Vehmanen oli väljakul veidi enam kui kolm minutit, mille jooksul viskas mööda ühe kaugviske. Lisaks kogunes tema arvele üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Kauhajoki resultatiivseimad olid Jeff Garrett jr, Okko Järvi ja Collin Malcolm, kes kõik viskasid võrdselt 17 punkti. Seeriat 2:0 juhtima asunud Salo meeskonna parim oli Jeremiah Wood 23 punktiga, 40-aastane Soome korvpallilegend Teemu Rannikko lisas 22 silma.

Nelja võiduni peetava seeria järgmine kohtumine toimub kolmapäeval Kauhajoki koduväljakul.