fbpx
Close

Aivar Kuusmaa ja Kadrina Karude pika võitudeseeria lõpetanud Viimsi jääb põhitsentrist ilma

-KK Viimsi/Noto - Kadrina Karud | Foto: Martti Vaidla

-KK Viimsi/Noto – Kadrina Karud | Foto: Martti Vaidla

KK Viimsi/Noto alistas Saku I liiga 17. vooru kohtumises rekordilise kodupubliku ees seni 11 mängu järjest võitnud Aivar Kuusmaa juhendatava Kadrina Karud. Viimsilastele oli see hooaja 13. võiduks. Küll peab Viimsi edasi hakkama saama ilma põhitsentrita, kui Karude vastu 12 punkti ja 10 lauapalli kogunud Mihkel Allorg läheb välismaale.

Karulaugu spordihalli kogunenud 400-pealine publik nägi kui kahte erinevat mängu. Korvidevaesele avaveerandile 13:12, järgnes veel ka tasavägine poolaeg (39:34), pärast mida viimsilased isetuma mängu (korvisöödud 26:12), parema visketabavuse ning kaitsemängu toel kohtumise enda kasuks kallutasid. Lõppskoor 90:55.

KK Viimsi/Noto abitreener Martin Toomas kommenteeris Viimsi pressiteate vahendusel: “Koduväljak mängis täna kindlasti rolli. Kodus oleme seni võitmatud ja kes selle Karude võidumarsi ikka peatab kui Viimsi kodus. Esimeses mängus Kadrinas oli draamat kõvasti ja me oma mängu ülesse ei saanudki, aga olime ikkagi mängus sees. Ka täna oli esimesel poolajal mäng rabe, oli see siis ületahtmisest või millest. Poolajasõnum oligi, et mängime julgemini.”

Mihkel Allorg pidas võidu võtmeks häälestumist ning ka tema kiitis publikut, kes meeskonda toetas: “Kodusaalis oleme olnud seni võitmatud ja ei tahtnud neil lasta siin 12. võitu saada. Olime mänguks hästi valmis. Tore näha, et publikut nii palju saalis oli, möll oli kõva, see andis nii palju energiat. Esimene poolaeg oli rabe, aga teisel saime oma mängu käima ja kaitse pidama.”

198 cm pikkusele Allorule oli see viimaseks kodumänguks enne Uus-Meremaale siirdumist. “Loomulikult jään meeskonna käekäiku jälgima. Viimsi on minule parajalt südamesse pugenud. Eks ma tulen ühel hetkel tagasi,” lubas aastaid tagasi Valga meeskonna särgis ka meistriliiga taset tunda saanud Allorg. Mehe tänavused numbrid esiliigas on 16 mänguga olnud keskmiselt 29,1 minutit, 14,9 punkti, 8,3 lauapalli, 3,3 korvisöötu ja 1,3 vaheltlõiget.

-Mihkel Allorg ja Tanel Einaste | Foto: Martti Vaidla
scroll to top