Andres Andrei hiilgemäng vedas Rae Kossu poolfinaali

-Andres Andrei ja Rae Koss/Hansaviimistlus | Foto: Siim Semiskar

Rae Koss/Hansaviimistlus alistas Saku II liiga veerandfinaali teises kohtumises koduväljakul Võrumaa 71:69 ning pääses poolfinaali.

Kodumeeskond võitis avaveerandi 18:12, kuid jäi poolajapausiks 29:32 kaotusseisu. Kolmanda veerandaja keskel suutsid võõrustajad kahel korral kolme punktiga ette minna, kuid Võrumaa lõpetas perioodi 12:5 spurdiga ja otsustavale neljandikule mindi nende neljapunktilises eduseisus 50:46. Rae Koss/Hansaviimistlus alustas viimast veerandit aga otsustava 12:0 spurdiga ja teenis lõppkokkuvõttes kahepunktilise võidu. Esimese omavahelise kohtumise võitis Rae Koss/Hansaviimistlus 69:65.

Võitjate kangelaseks tõusis Andres Andrei, kes viskas üleplatsimehena 31 punkti ja võttis 10 lauapalli. Marek Einama lisas 15 ja Brett Nõmm 8 punkti, Robert Lilleõis kogus enda arvele 6 silma ja 10 lauapalli.

Võrumaa resultatiivseim oli kaksikduubli teinud Fredi Parker 27 punkti ja 11 lauapalliga. Olver Kaljuvee arvele jäi 14 ning Veiko Maidla ja Kaidar Taal lisasid mõlemad 10 punkti. Maidla võttis lisaks ka 9 lauapalli, Taal jagas 9 korvisöötu.

Poolfinaalis läheb Rae Koss/Hansaviimistlus vastamisi Kadrina Karudega.