Gran Canarial ei tekkinud play-off kohta jahtiva Maccabi vastu võimalust

-Siim-Sander Vene | Foto: CB Gran Canaria Facebook

Korvpalli Euroliiga eelviimases voorus ei saanud Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife võõrsil vastu Tel Avivi Maccabile ning kirja saadi 55:90 kaotus.

Iisraeli tippklubi asus avaveerandil 21:9 juhtima ja poolajaks oli nende eduseis 48:30. Gran Canaria oli kolmandal veerandajal küll paremini valmis ja kaotusseisu vähendati punkti võrra, kuid viimane neljandik lagunes 10:26 ning tunnistada tuli Maccabi 35-punktilist paremust.

Siim-Sander Vene teenis mänguaega 15,5 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1). Veel võttis ta ühe lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja isikliku vea. DJ Strawberry tõi Gran Canaria parimana 11 punkti, Maccabi kasuks viskas Alex Tyus 20 silma.

Turniiritabelis säilitas Gran Canaria 14. koha kaheksa võidu ja 21 kaotusega. Maccabi (14-15) tõusis ajutiselt üheksandaks.

Gran Canaria jaoks toimub hooaja viimane mäng Euroliigas 5. aprillil, kui samuti võõrsil ollakse vastamisi Müncheni Bayerniga.