Artur Arhangelski ja Cape Breton said kolmest järjestikusest mängust ühe võidu

-Artur Arhangelski | Foto: gocapersgo.ca

Algavaks hooajaks Eesti korvpalli piire laiemaks nihutanud ja Kanada kolledžimeeskonda Cape Breton Capers siirdunud 21-aastane tagamängija Arthur Arhangelski tegi möödunud nädalavahetusel kaasa kolmes oma tiimi hooajaeelses treeningmängus.

Reedel kaotas Cape Breton 64:73 (14:25, 21:13, 11:19, 18:16) McMasteri meeskonnale. Algviisikus platsile jooksnud eestlase kontole kogunes 31 minutiga 8 punkti (kahesed 2/4, kolmesed 1/6, vabavisked 1/2), 5 lauapalli, 2 korvisöötu, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja ühe isikliku vea.

Laupäeval sai Arhangelski tiim võidu, kui 80:62 mängiti üle York Lion. Selle matši kohta täisprotokolli pole ning eestlase statistika jääb hetkel saladuseks. Võitjate resultatiivseimatena on välja toodud 21 punkti visanud Osman Omar ja 15 silma kirja saanud Paul Watson.

Pühapäeval sai Cape Breton kolmemängulise turnee lõpetuseks 79:86 kaotuse Guelphi meeskonnalt. Selle kohtumise live score tiimi kodulehel hangus kolmanda veerandaja lõpu eel ning selleks ajaks oli Arhangelskil kogutud 21 minutiga 7 punkti (kahesed 3/7, kolmesed 0/1, vabavisked 1/3), 5 lauapalli, üks korvisööt, üks vaheltlõige, 4 pallikaotust ja üks isiklik viga.

Cape Breton Capersi jaoks algab põhihooaeg 3.-4. novembri nädalavahetusel, kui kahel korral järjest mängitakse võõrsil Dalhousie meeskonnaga.