Treieri koduklubile eestlase 13 punkti toel kolmas võit järjest, Jurkatamm ja Ravenna kaotasid

-Kaspar Treier | Foto: Poderosa Pallacanestro Montegranaro Facebook

Itaalia Serie A2 liigas pidasid kolmanda vooru kohtumised Mikk Jurkatamme koduklubi Ravenna OraSi ning XL Extralight Montegranaro koos Kaspar Treieriga. Jurkatamme meeskond pidi tunnistama teist mängu järjest vastaste paremust, seekord saadi 78:82 (20:21, 31:17, 15:27, 12:17) kaotus Hertz Cagliari klubilt. Treieri meeskond on aga alustanud liigat kolme järjestikuse võiduga. Täna võideti võõrsil Udine meeskonda 78:69 (17:16, 21:17, 18:24, 22:12).

Esimese poolaja 13 punktiga (51:48) võitnud Ravenna meeskond lasi vastastel visata kolmandal veerandil endast 12 punkti rohkem ning viimase veerandaja alguses oli Cagliari juba 1 punkti kaugusel. Viimane veerand kulges punkti-punktiheitluses, millest väljus võitjana lõpuminuteid kindlamini mänginud Cagliari.

Võitjameeskonna resultatiivseimad olid Anthony Gillespie Miles jr 22  ning Justin Johnson 20 punktiga.

Ravenna poolelt viskas Stefano Masciadri 20 punkti. Jurkatamme arvele kogunes 8 minuti jooksul 3 punkti (kolmesed 1/3) ning 2 lauapalli.

Ravenna klubile oli see teiseks kaotuseks ühe võidu kõrvale.

Kolmanda võidu järjest saanud Treieri koduklubi alustas ka seekord kohtumist hästi võites esimese poolaja 38:33. Kolmanda veerandi lõpuks said vastased küll 57:56 juhtima, kuid neljanda veerandi 22:12 võit andis lõpuks ikkagi võidupunkti Montegranarole.

Montegranaro resultatiivseim oli Lamarshall Corbett 23 punktiga. Suurepärast visketabavust näidanud Treier viskas 15 mänguminuti jooksul 13 punkti (kolmesed 3/4, vabavisked 4/5).

Udine meeskonna resultatiivseimad olid Marshawn Powell 18 punktiga ning 17 silma visanud Trevis Simpson.

Montegranaro meeskond on alustanud hooaega kolme võiduga.