Arhangelski ja Cape Bretoni jaoks lõppes nädalavahetus kahetiste tunnetega

-Artur Arhangelski | Foto: Siim Semiskar

Artur Arhangelski ja Cape Bretoni ülikooli korvpallimeeskonna jaoks oli nädalavahetus Kanada kolledžikorvpalli sarjas kahetiste tunnete aeg – reedel teeniti põhihooaja esimene võit, kuid laupäeval saadi väga valus ühepunktiline kaotus. Seejuures sai eestlasest tagamees avamängus põlvevigastuse, mis jättis ta kordusmängust sootuks eemale.

Reedel mängiti koduväljakul 95:82 (28:16, 18:15, 24:25, 25:26) üle UNB tiim. 21-aastane eestlasest tagamängija viibis enne traumat väljakul 15 minutit ning kogus 7 punkti (kahesed 3/5, vabavisked 1/2), 2 resultatiivset söötu ja ühe vaheltlõike.

Shacier Locke viskas võitjate kasuks 22 punkti, hankis 9 lauapalli ja tegi 3 vaheltlõiget, Osman Omar lisas 16 silma, 7 lauapalli, 4 söötu ja 3 vaheltlõiget ning Jason Callaghan panustas 15 punkti, 8 söötu ja 3 vaheltlõiget. Kaotajate edukaimad olid Ibrahima Doumbouya 21 punkti ja 11 lauapalliga ning Will Legere 17 silma ja 12 lauapalliga.

Laupäeval pidi Cape Breton vaid seitsmekesi uuesti UNB vastu mängides 83:84 kaotust (24:30, 19:11, 30:20, 10:23). Arhangelski nime protokollis polnud. Just viimasel veerandil lagunenud Cape Bretoni parimad olid Osman Omar 21 ning Shacier Locke 17 punktiga, viimane haaras ka 8 lauapalli. Võitjate poolel kogusid Ibrahima Doumbouya ja Chris Spurrell võrdselt 18 punkti.

Konverentsi liigatabelis on Cape Breton kaheksa tiimi hulgas hoidmas ühe võidu ja nelja kaotusega eelviimast kohta, UNB on nelja võidu ja kahe kaotusega teisel real.

Järgmised mängud peab Arhangelski ülikoolitiim 25. ja 25. novembril, kui kahel korral võõrustatakse Memoriali (1-3) tiimi, kes tabelis neist koha võrra kõrgemal.

Arhangelski sõnas kiires kommentaaris Korvpall24.ee portaalile, et ristatiside ja menisk peaksid terved olema, kuid põlvevigastuse täpne diagnoos selgub esmaspäeval, kui noormees saab jalga arstidele näitama minna. “Kõige hullemad variandid on tõenäoliselt välistatud, aga põlv käis korraks sisse-välja. Ise ma ei ütleks, et olukord väga hull oleks.”