Kadri-Ann Lass ja Duquesne said juba kolmanda kaotuse

-Kadri-Ann Lass | Foto: Siim Semiskar

Kadri-Ann Lass ja Duquesne Dukes said USA üliõpilasliigas NCAA-s hooaja kolmanda kaotuse, kui pühapäeval jäädi võõrsil 52:65 (8:19, 19:11, 14:20, 11:15) alla Toledo Rocketsile.

Duquesne jäi kaotusseisu juba esimesest minutist ja avaveerandi lõpuks olid tablool numbrid 8:19. Seejärel tuli eestlanna koduülikool mängu tagasi ning vaheajale mindi vaid 3-punktilise allajäämisega. 27. mänguminutil viigistas Duquesne seisu 38:38, kui Laia Sole tabas Lassi antud korvisöödust kahepunktiviske, kuid seejärel rebis Toledo jälle ette. Viimasel veerandil Duquesne lähemale kui 9 punkti ei jõudnud ja sai hooaja ainsa võidu kõrvale juba kolmanda kaotuse.

Vahetusest mängu sekkunud eestlanna sai 24 minutiga kirja 8 punkti (kahesed 2/8, vabavisked 4/4), 4 lauapalli, ühe resultatiivse söödu, ühe bloki, ühe vaheltlõike ja ühe pallikaotuse.

Lass ja Duquesne peavad järgmise NCAA kohtumise nädala pärast ehk 25. novembril, kui võõrsil minnakse vastamisi Saint Francise Ülikooli naiskonnaga.