Audentes jätkab täiseduga, BC Connectioni viimase veerandi pingutustest avavõiduks ei piisanud

-BC Connection | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjonis täiseduga jätkav Audentes teenis laupäeval, 17. novembril oma hooaja neljanda võidu. Võidulisa teenisid ka Lakilakid ning Wildix/Esecom.

Lakilakid – BC Connection 68:65 (23:13, 17:16, 14:14, 14:22)

Lakilakid haarasid initsiatiivi kiirelt enda kätte ning võitisid avapoolaja 40:29. 11-punktilise vahega mindi vastu ka viimasele veerandile, mille BC Connection võitis 22:14, kuid pidi siiski leppima napi kaotusega. Lakilakid jätkavad hooaega kahe võidu ja kahe kaotusega, sama palju kohtumisi pidanud BC Connectionil on võiduarve aga endiselt avamata.

Freddy Haljandi viskas võitjate parimana 18 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Martin Tõrv 14 ja Kristo Krinpus 11 silmaga, Heigo Randma lisas võidumängus 9 punkti. BC Connectioni poolelt kerkis üleplatsimeheks Martin Rootare, kes tõi 21 punkti. Martin Toom toetas teda 9 silmaga ning Meelis Pihlakas ja Marko Tammest lisasid mõlemad 8 punkti.

Audentes – West Tallinn 52:42 (14:9, 14:7, 14:12, 10:14)

Täiseduga jätkav Audentes alistas madalaskoorilises mängus West Tallinna 10 punktiga ja teenis oma hooaja neljanda võidu. West Tallinn jätkab Rahvaliiga II divisjonis ühe võidu ja kolme kaotusega.

Võitjate poolel kerkis üleplatsimeheks Carl Sooär, kes kogus 13 punkti. Kahekohalise punktisummani jõudis veel 10 silma toonud Riko Roosnurm. Matthias Pärn lisas võidumängus 9, Ragnar Pruuns 8 ja Reijo Põllu 6 punkti. West Tallinna resultatiivseimad olid Randel Kool ning Morgen Pärnsalu, mõlemad 8 silmaga. Margus Põldaru lisas 6 punkti.

Nordauto – Wildix/Esecom 67:77 (26:15, 13:26, 16:20, 12:16)

Avaveerandi 15:26 kaotanud Wildix/Esecom tuli teisel perioodil mängu tagasi ja läks vaheajale 2-punktilises eduseisus. Meeskond jätkas eduseisu kasvatamist ka teisel poolajal ja võttis Nordauto üle 10-punktilise võidu. Neli kohtumist pidanud Nordauto jaoks oli laupäevane kaotus nende hooaja esimene, kolme võidu ja ühe kaotusega jätkab ka Wildix/Esecom.

Võitjate resultatiivseim oli Jan-Erik Tihemets, kes viskas 22 punkti. Alar Sala ja Urmas Ruus lisasid vastavalt 15 ning 14 silma ja Maarjus Kirs, Karel Kutser ning Mihkel Loot said kõik kirja 7 punkti. Nordauto parim oli üleplatsimehena 32 silma toonud Einar Grüning. Veiko Funk lisas 11 ja Taavi Taremaa 9 punkti.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised mängud peetakse Tallinna Rahvaliiga II divisjonis laupäeval, 24. novembril, kui omavahel lähevad vastamisi Retlar/BC Forwards – BC Connection, Coop/Mefab – West Tallinn ja Toyota – LakiLakid.