Audentes sai Tallinna Rahvaliigas Sixten Tomingase 28 punkti toel teise võidu

-Sixten Tomingas | Foto: Siim Semiskar

Pühapäeval, 28. oktoobril peetud Optibet Tallinna Rahvaliiga II divisjoni kohtumistes teenisid kindlad võidud Audentese, Morsade ja Retlar/BC Forwardsi meeskonnad.

Vaata pildigaleriid kogu võistluspäevast SIIT.

Audentes – Toyota 96:68 (25:18, 24:12, 30:19, 17:19)

Avaveerandil 7 punktiga juhtima läinud Audentes initsiatiivi käest ei andnud ja võttis Toyota meeskonna üle kindla 28-punktilise võidu. Audentes on võitnud mõlemad seni peetud kohtumised, Toyotal on kolme mängu järel võiduarve endiselt avamata.

Audentese poolelt kerkis üleplatsimeheks taaskord viis kolmepunktiviset tabanud Sixten Tomingas 28 silmaga. Reijo Põllu panustas võitu 16 punktiga, Matthias Pärn lisas 12 ning Ragnar Pruuns ja Hugo Heimar Vaarend said mõlemad kirja 8 punkti. Kaotajate parimatena tõid Timo Hallist ja Janno Juhanson vastavalt 22 ning 20 punkti. Margus Paju lisas 11 ja Jüri Luik 9 silma.

Eelviimased – Morsad 48:63 (5:15, 7:15, 14:12, 22:21)

Esimesel kahel veerandil kõigest 12 punkti visanud Eelviimased ei suutnud teisel poolajal enam kaotusseisust välja tulla ja said Morsadelt 15-punktilise kaotuse. Rahvaliigas täiseduga jätkavad Morsad on võitnud kõik kolm senist kohtumist, sama palju mänge pidanud Eelviimased teenisid pühapäeval oma hooaja esimese kaotuse.

Morsade poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani Mario Veelaid 13, Kris Kallas 11 ja Mirko Kiison 10 punktiga. Eero Mäe lisas võidumängus 8 ja Sergei Solovjov 7 silma. Kaotajate poolelt kerkis üleplatsimeheks 18 punkti visanud Riho Usar. Temale järgnesid Mauno Erm ja Martin Kuks, kes said mõlemad kirja 7 silma.

West Tallinn – Retlar/BC Forwards 45:75 (12:17, 3:24, 9:18, 21:16)

Seni ühe võidu ja ühe kaotuse teeninud meeskondade omavahelises kohtumises sai otsustavaks West Tallinna teise veerandi 3:24 häving ja mäng lõppes Retlar/BC Forwardsi 30-punktilise võiduga.

Retlar/BC Forwardsi ridadest tõusis üleplatsimeheks 14 punkti toonud Rain Aun. Kahekohalise punktisummani jõudis veel 11 silma visanud Aivar Soorand, Denis Gradusov lisas 9, Karel Kask 8 ja Mairo Lepanurm 7 punkti. Morgen Pärnsalu tõi West Tallinna resultatiivseimana 11 punkti ja Rasmus Udde lisas 7 silma.

II divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Tallinna Rahvaliiga II divisjoni turniir jätkub mängudega laupäeval, 3. novembril, kui kell 15.00 lähevad omavahel vastamisi Nordauto – BC Connection, LakiLakid – Audentes ja Keskturu Kossuklubi – Wildix/Esecom.