KK Pelgulinn ja Park Minigolf jätkavad Tallinna Rahvaliigas täiseduga

-KK Pelgulinn | Foto: Siim Semiskar

Optibet Tallinna Rahvaliiga jätkus I divisjoni mängudega pühapäeval, kus võidulisa teenisid täiseduga jätkavad tiitlikaitsja KK Pelgulinn ja Park Minigolf ning oma teise kohtumise võitnud Kontsertlavad/Tallinna Kalev.

Vaata pildigaleriid kogu võistluspäevast SIIT.

KK Pelgulinn – MGT Team 77:46 (23:6, 15:14, 25:12, 14:14)

Tallinna Rahvaliiga tiitlikaitsja KK Pelgulinn murdis pühapäevases mängus oma debüüdi teinud MGT Teami juba esimese veerandajaga 23:6 ja lõpetas kohtumise kindla 31-punktilise võiduga. Täiseduga jätkaval KK Pelgulinnal on nüüd liigatabelis kirjas kolm võitu.

KK Pelgulinna resultatiivseim oli 15 punkti visanud Henry Ahven. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Martin Hänni ja Ted Abel, kes panustasid võitu vastavalt 14 ning 12 silma. Margus Unt lisas 9 punkti ja Kaur Laasma ning Martin Pingin tõid kumbki 8 silma. Kaotajate parimad olid Kirill Konovalov ja Vitali Šerstnjov, kes said mõlemad kirja 15 punkti.

Kontsertlavad/Tallinna Kalev – SkyMobile 54:50 (17:13, 16:14, 11:14, 10:9)

Kaks kuue mehega kohtumisele tulnud meeskonda selgitasid omavahel parima tasavägises mängus. Avapoolaja 6 punktiga kaotanud SkyMobile vähendas kolmanda veerandajaga vahe 3 punktini, kuid Kontsertlavad/Tallinna Kalev võitis viimase otsustava neljandiku 10:9 ja teenis 4-punktilise võidu. Kontsertlavad/Tallinna Kalevil on nüüd kirjas 2 võitu ja 1 kaotus, SkyMobile jätkab liigahooaega 1 võidu ja 2 kaotusega.

Andres Kuuse tõi võitjate parimana 19 punkti, Argo Klemmer ja Olari Murumaa lisasid mõlemad 9 ning Kristo Jürisalu ja Andre Ojasild kumbki 6 silma. SkyMobile poolelt kerkis üleplatsimeheks kuus kolmepunktiviset tabanud Jevgeni Valgur 23 punktiga. Arseni Zadvornov lisas 9 ja Konstantin Žutškov 6 silma.

BC Lival Trenn – Park Minigolf 55:71 (15:17, 11:17, 17:18, 12:19)

Avapoolajal 8-punktilisse kaotusseisu jäänud BC Lival Trenn ei suutnud teisel poolajal vahet vähendada ja Park Minigolf teenis 16-punktilise võidu. Täiseduga jätkaval Park Minigolfil on nüüd kirjas 3 võitu, sama palju kohtumisi pidanud BC Lival Trennil on võiduarve endiselt avamata.

Võitjate poolelt tõusis üleplatsimeheks viis kolmepunktiviset tabanud Erik Raud 20 punktiga. Kahekohalise punktisummani jõudis veel Marek Olland , kes viskas 12 silma. Martin Peedo ja Madis Raud said mõlemad kirja 8 ja Andrus Lepp 7 punkti. BC Lival Trenni parimatena tõid Heikki Pukk 10, Kaur Kadak 9 ja Risto Merimaa 8 punkti.

I divisjoni tabeliseisu näeb SIIT.

Järgmised kohtumised Tallinna Rahvaliiga I divisjonis peetakse laupäeval, 3. novembril, kui kell 16.30 lähevad omavahel vastamisi Omniva – Mediq Eesti, Rim – Online Media ja Aexpo/Estravan – MGT Team.