fbpx
Close

Fantaasia Fredi meeskond paikneb kahe vooru järel kaheksandal kohal

-Stephen Curry | USA Today Sports/Scanpix

-Stephen Curry | USA Today Sports/Scanpix

Pühapäeval peetud nelja NBA mängu järel tõmmati H2H fantaasialiigades joon alla järjekordsele voorule. Pärast kahte esimest vastasseisu on veel vara rääkida favoriitidest, kuid teatud jõujooned hakkavad vaikselt välja kujunema ka Fredi liigas.

Numbritele otsa vaadates peab tõdema, et teist nädalat järjest puhtalt heale loosiõnnele loota ei saanud ning Fredi meeskond pidi vastu võtma 3:6 kaotuse Kalaranna Doriselt. Kaotuse põhjusteks jätkuvalt tagasihoidlik tabavus nii väljakult (40,1%), kui ka vabaviskejoonelt (70,7%). Lisaks eelnimetatud kahele kategooriale asetus Korvpall24.ee tiim 2. voorus viimasele kohale ka visatud punktide osas (298). Lohutuseks saadi parim tulemus pallikaotuste lõikes (29), kuid selle taga ei olnud mängijate hea pallikäsitsus, vaid vigastustest tingitud vähene mängude arv.

Paremaks ei ole muutunud ka roto-formaadi edetabel, kus eelmise nädala 18. koht on asendunud tabeli viimase reaga. Fred jääb siiski optimistlikuks ning nendib, et pikk hooaeg on alles ees.

Kahe vooru järel hoiab Fredi meeskond siiski üsna lootustandvat 8. kohta, kuna esimeseks eesmärgiks on mahtuda põhihooaja järel 16 parema mänedži hulka, kes jätkavad heitlust meistritiitli eest. Võimsat minekut näitavad liigatabeli kaks liidrit, The Trumps ja Tallinna Torm, kes on kahe esimese vooruga kaotanud vastavalt 3 ja 4 kategooriat.

Üheks võimaluseks enda meeskonna väljavaateid parandada on hankida liiga vabaagentide seast endale sobivamaid mängijaid. Selle protsessi reguleerimiseks on Fantraxi keskkonnas võimalik kasutada nö pimeoksjonit, kus iga päev saab panustada vabalt saadaolevatele mängijatele. Põnevust lisab asjaolu, et teiste mänedžeride pakkumisi näeb alles oksjoni lõpus, kui tulemused avalikustatakse. Pakkumise võidab nagu päriseluski kõrgeim panus, milleks on kõigile tiimiomanikele hooaja eel jagatud 101 virtuaalset dollarit. Võimalik on teha ka 0-panus, kuid nagu alljärgnevast väljavõttest selgub, ei pruugi see olla kõige efektiivsem meetod. Hetkel 3. kohta jagav Sandwich of Matt Bonneri nimeline tiim proovis neljal järjestikusel päeval mängus vähest kasutust leidvat austerlasest keskmängijat Jakob Poeltlit vahetada, kuid igal korral pakkus keegi tema soovitud asendusmehe eest rohkem. Alles viiendal katsel saatis vahetusettepanekut edu, kuid panus jäi sellest hoolimata nulliks.

Mängijate TOPis on kõrgeima reitingu välja võidelnud Anthony Davis, kuid suurima üllatusena on teiseks tõusnud Kemba Walker, keda draftijärgselt pakuti ka Korvpall24-ee meeskonnale vahetuskaubana Kevin Love`i vastu. Viimaste uudiste valguses ootab Love`i ees vähemalt kuuajaline vigastusepaus. TOP 20 mängija numbritest jääb veel silma eelmisel nädalal 51-punktilise (kolmesed 11/16) esituse teinud Stephen Curry keskmiselt 6,6 visatud kolmest mängus ning DeAndre Jordani uskumatuna näiv 86,7%-line tabavus vabaviskejoonelt (karjääri keskmine 45%). Sellised, kohati anomaalsed näitajad, teevadki fantaasiakorvpalli põnevaks ning ettearvamatuks.

Kolmandas voorus jätkab Fantaasia Fredi meeskond hooaega hetkel 17. tabelireal paikneva Legacy vastu, kelle rivistusest leiame Fantrax`i 3. reitinguga LeBron James`i, San Antonio liidri LaMarcus Aldridge`i ning seni tagasihoidlikult esinenud viskemasina Klay Thompsoni. Teise vooru tulemuste võrdluses saatnuks edu Legacy meeskonda tagajärjega 6:3.


Fantaasia Fred on Korvpall24.ee toimetuse poolt loodud tegelane, kes osaleb NBA fantaasiakorvpalli liigas ning kajastab iganädalaselt enda meeskonna käekäiku. Eesmärgiks on tuua fantaasiakorvpalli maailm portaali lugejaile lähemale ning juhtida hooaja käigus tähelepanu olulistele nüanssidele. Rubriiki lähemalt tutvustava loo leiab siit.

scroll to top