Audentese noored mullusele esiliiga pronksile vastu ei saanud

-Artur Liiv | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval peetud Saku I liiga kohtumises alistas Tartu Kalev/Estiko kodumängus mullu Korvpalli Meistriliigas mänginud G4S Noorteliiga.

Tartu Kalev/Estiko kaotas avaveerandi 14:18, kuid alustas teist perioodi 7-punktilise spurdiga ning oli poolajaks ees 42:34. Kolmandal veerandil viskasid külalised küll 3 punkti rohkem, kuid viimane veerand jäi 18:18 viiki ja tartlased võitsid mängu 73:68 (14:18, 28:16, 13:16, 18:18).

Võitjate parimana viskas Artur Liiv 20 punkti ja võttis 8 lauapalli. Joosep Kivimäe sai kirja 16 silma ning 7 lauapalli ja Silver Leppik panustas 16 punkti ning 6 korvisööduga.

G4S Noorteliiga poolelt tõusis üleplatsimeheks Ran Andre Pehka 24 punktiga. Lisaks sai 17-aastane tagamängija kirja 5 lauapalli ja 6 korvisöötu.

Estiko on võitnud mõlemad seni peetud esiliiga kohtumised, Audentese Spordigümnaasiumi õpilastest koosneval G4S Noorteliigal on nüüd aga kirjas kaks kaotust.