Rauno Nurgeri kahekohaline punktisumma ei päästnud Huescat suurest kaotusest

Eesti koondise keskmängija Rauno Nurger (208 cm) ja Huesca pidid Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) võõrsil alla vanduma Palma meeskonnale 78:58 (22:13, 17:11, 11:22, 28:12).

Vastased haarasid ohjad kohe esimesel veerandajal, olles paremad 22:13. Kuue punkti võrra kasvatati edu ka järgmisel neljandikul ning poolajaks olid Huesca kaotusnumbrid 24:39. Seejärel Nurgeri vedamisel Huesca ärkas võimsalt. Palmat suudeti üllatada hea tegutsemisega korvi all kui ka mängiti korralikult kaitses. Pärast kolmandat veerandit oli Palma edu veel vaid 50:46.

Paraku toibus vastane Huesca spurdist ootamatult võimsalt, võites viimase veerandi 16 punktiga ning sellega oli mäng tehtud. Nurger langes kriitilisel perioodil 5 veaga välja ja ei saanud oma tiimi kaotusest päästa. Huesca tegi kogu meeskonna peale lubamatult palju vigu, saates Palma pallurid koguni 35 korral vabaviskejoonele (26/35). Ise teeniti vaid 7 vabaviset.

Huesca parim oligi 18 minutit tegutsenud Nurger 12 punktiga (kahesed 5/5, kolmesed 0/1, vabavisked 2/2), lisaks võttis 3 lauapalli, andis 1 söödu, tegi 1 pallikaotuse ja 5 viga. Teda toetasid Agusti Sans Valls ja Martin Tyler Haws 10 punktiga.

Palma parimad olid Raven Louis Barber 17, Marcus Emanuel Gilbert 14  ja Francisco Javier Guerra Trujillo 11 punkti ning 8 lauapalliga.

Järgmise vastase võtab Huesca vastu koduväljakul 14. oktoobril, kui kohtutakse CB Prat klubiga.