fbpx
Close

LaVar Balli JBA liiga mängumehed jõuavad ka Eestisse ning lähevad vastamisi Raplaga

-LaVar Ball | Foto: AFP/Scanpix

-LaVar Ball | Foto: AFP/Scanpix

Ilmselt nii mõnigi korvpallihuviline on tähele pannud, et LaVar Balli loodud JBA liiga parimatest korvpallurites koosnev meeskond on praegu maailmas tuuritamas. Nende avaldatud kavas oli 16. oktoobril kirjas Eesti. Tänaseks on selge, et JBA võistkond tuleb mõõtu võtma Rapla Avis Utilitas meeskonnaga!

Mäng leiab aset 16. oktoobril Raplas, Sadolini Spordihoones kell 19.00.

Tegemist on tõelise korvpalli showmänguga, kus peaosas Los Angeles Lakersi mängija Lonzo Balli nooremad vennad LiAngelo ja LaMelo Ball. Loomulikult ei puudu ka poiste isa, kõmuline meediapersoon LaVar Ball isiklikult.

JBA World Tour meeskond on seni pidanud viis kohtumist, millest võitnud kolm. Kõik peetud mängud on olnud suureskoorilised ning meelelahutusest puudust olnud ei ole. Näiteks läks Leedus, Alytus Dzukijaga peetud mängus lausa rüseluseks, mille tulemusel kaks mängijat ka eemaldati.

Üritus on hea võimalus näha oma silmaga NBA-sse pürgivate noorte talentide mängu, rohkelt korve ja silmailu pakkuvaid momente. Omaette elamus on ka LaVar Ball, kelle tegemised ja väljaütlemised toonud talle miljoneid fänne üle kogu maailma.

Kohapeal saab uudistada ning osta BBB (Big Baller Brand) tooteid ning loomulikult ei puudu mängult ka erinevad auhinnalised võistlused pealtvaatajatele.

Piletiinfo:

Täiskasvanud 8€, õpilased (kuni 19a) ja pensionärid 4€. Kuni 6-aastased TASUTA!

Piletid müügil kohapeal sularahas 2 tundi enne mängu. Uksed avatakse 18:00!

scroll to top