Audentese Spordiklubi naiskond teenis ajaloolise esimese võidu

-Audentese Spordiklubi | Foto: Audentese Spordiklubi

Naiste Eesti-Läti ühisliigas teenis tänavuseks hooajaks kokku pandud Audentese Spordiklubi naiskond oma ajaloolise esimese võidu, kui 72:67 (18:27, 21:19, 9:9, 24:12) mängiti üle G4S Noorteliiga tiim.

Enamuse aja dikteeris tegelikult kohtumist Audentese Spordigümnaasiumi õpilastest koosnev G4S Noorteliiga, kes teisel veerandil paisutas vahe ka 11-punktiliseks. Juhtima asus Audentese Spordiklubi esmakordselt alles viimase veerandi keskel ning viimasel viiel minutil hoiti pidevalt 4-5 punktilist edu.

Howard Frieri poolt juhendatavate võitjate poolel säras 24 punkti ja 7 lauapalliga Greeta Üprus, Jane Svilberg tõi 16 silma ja 7 lauapalli ning Marit Maaring kogus 13 silma, 6 resultatiivset söötu ja 4 lauapalli.

Marko Parkoneni hoolealustest tõi Triinu Ojala 15 punkti ning Helerin Kass lisas 14 silma. Tasub mainida, et G4S Noorteliiga koosseisust on neli põhimängijat hetkel noorte olümpiamängudel Argentinas, esindamas Eestit 3×3 korvpalliturniiril.

Audentese Spordiklubi on hooaega alustanud nüüd võidu ja kaotusega, G4S Noorteliiga on tabelisse kogunud juba neli kaotust.