BC Kalev/Cramo I jõudis kolmandal katsel sihile, Rapla KK/Kohila endiselt võiduta

-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

Saku I liiga ainsas kolmapäevases mängus võtsid üksteiselt mõõtu seni vaid kaotusi tunnistanud BC Kalev/Cramo I (0-2) ning Rapla KK/Kohila (0-2). Heitlikult kulgenud kohtumisest väljus võitjana BC Kalev/Cramo I meeskond tulemusega 80:71 (12:22, 21:7, 32:16, 15:26).

Koduväljakueelist omanud Rapla KK/Kohila heale algusele vastas BC Kalev/Cramo I teisel ja kolmandal veerandajal jõudemonstratsiooniga, võites nimetatud mänguperioodid tulemusega 53:23 ning otsustas sellega ka mängu saatuse. Muutlikult kulgenud mängu iseloomustab hästi asjaolu, et mõlemad meeskonnad võitsid kaks veerandaega ning ükski periood ei lõppenud väiksema kui 10 punktise vahega.

Lauavõitlust 42:24 domineerinud BC Kalev/Cramo I tulemuslikum oli Rauno Meerits 17 punktiga (visked 7/8). Ardo Krass lisas 16 punkti ja 6 söötu, Vitali Komari arvele kirjutati 13 punkti. Rapla KK/Kohila skoori eest hoolitses peaasjalikult Eesti-Läti korvpalliliigas karastuv Gregor Ilves, kes 17 punktile lisas ka 4 lauapalli, 3 söötu ning 3 vaheltlõiget. Teine Rapla esindusmeeskonna liige Marek Ruut toetas meeskonda 12 punktiga ning Martin Limberg 10 punkti ja 4 sööduga.

BC Kalev/Cramo I järgmine mäng leiab aset 2. novembril, kui koduväljakul võõrustatakse Betoonimeister/Tskk/SK Nord (1-1) meeskonda, Rapla KK/Kohila võtab 30. oktoobril Sadolini Spordihoones vastu Tartu Kalev/Estiko (2-0).