fbpx
Close

Draftiekspert: Henri Drell kutsutakse koos oma generatsiooni parimatega NBA talendilaagrisse

-Henri Drell | Foto: Lina Ahlf

-Henri Drell | Foto: Lina Ahlf

NBA drafti kajastav ajakirjanik Jonathan Givony kirjutas oma Drafexpressi Instagrami kontol, et tema andmete kohaselt toimub tänavune NBA Global Camp talendilaager 30. maist kuni 2. juunini ning sinna kutsutakse ka Eesti korvpallilootus Henri Drell.

“Allikas: NBA Global Camp liigub taaskord ettepoole. Kuupäevad saavad olema 30. mai kuni 2. juuni ning kohaks Monaco. Ametlik teavitus tuleb esmaspäeval,” kirjutas Givony sotsiaalmeedias.

Väidetavalt on temani jõudnud juba ka mõned nimed, keda talendilaagris näha saab ning üheks selliseks on värskelt 19-aastaseks saanud Henri Drell. Lisaks eestlasele tõi ta eraldi välja mitmed teised Euroopa uue generatsiooni tippmängijad nagu grusiini Goga Bitadze, horvaadi Luka Samanici, prantslase Adam Mokoka, serblase Boriša Simanici ja bosnialase Dalibor Ilic.

Eelmisel aastal pääses Drell toona Trevisos toimunud ja NBA Elite International Camp nime kandnud laagris osalema noormängijate hulgas, kellel veel NBA draftis osalemise õigust ei olnud. Nüüd on eestlane oma nime aga suviseks draftiks ka üles andnud, kuigi selle võib veel vahetult enne drafti toimumist maha võtta.

scroll to top