Drell ja Kullamäe tegid kaksikduubli ning viskasid kahe lisaajaga põnevusmängus pea pooled Baunachi punktidest

-Henri Drell ja Baunach | Foto: Baunach Young Pikes Facebook

Saksamaa korvpalli esiliigas ProA-s pidasid Henri Drelli ja Kristian Kullamäe kodumeeskond Baunach Young Pikes ning Artland Dragons maha tulise kahe lisaajaga mängu. Võitjana väljus lõpuks Baunach 94:85.

Avaveerand kuulus Artlandile 22:20, kuid poolajaks oli Baunach 40:36 juhtimas. Skoorivaene kolmas veerandaeg tõi Artlandi 46:49 peale ning koos viimase neljandiku 21:18 paremusega järgnes seisult 67:67 lisaaeg. Esimese viie minutiga viskasid mõlemad võistkonnad 11 punkti, aga teisel lisaajal sai Baunach kirja 16 silma vastaste seitsme vastu, mis andis neile kokkuvõttes üheksapunktilise võidu.

Kristian Kullamäe sai mänguaega ligi 46 minutit ja viskas 24 punkti (vabavisked 7/9, kahesed 4/7, kolmesed 3/9), andis 10 korvisöötu, kogus 2 lauapalli, tegi 4 isiklikku viga ning 7 pallikaotust.

Henri Drell mängis ligi 45 minutit ja tõi 20 punkti (vabavisked 4/6, kahesed 5/8, kolmesed 2/9). Lisaks kogus ta 12 lauapalli, andis 4 korvisöötu, tegi kaks viskeblokeeringut, ühe vaheltlõike ja 5 pallikaotust.

Adam Pechacek kerkis Baunachi poolelt üleplatsimeheks, tuues 39 minutiga 29 punkti ja 15 lauapalli. Vastaste poolelt paistis silma Pierre Darrell Bland 26 punkti, 8 lauapalli ja 8 korvisööduga.

Üheksamängulise kaotusteseeria lõpetanud Baunach asub turniiritabelis kuue võidu ja 22 kaotusega endiselt viimasel ehk 16. kohal. Artland (12-16) jätkab 12. positsioonil.