Raieste ja Baskonia duubel alistasid tabeliliidri, Valge viskas võidumängus 19 punkti

-Sander Raieste | Foto: Baskonia

Hispaanias käisid laupäeval oma koduklubide duubelmeeskondade eest väljakul tugevuselt kolmandas liigas mängiv Sander Raieste ja astme võrra madalamal palliv Robert Valge.

Sander Raieste ja Baskonia duubelmeeskond said võõrsil kirja 72:63 võidu tabeliliidri Moroni üle.

Raieste alustas kohtumist algviisikus ning viskas 18 minutiga 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta 5 lauapalli, andis 3 resultatiivset söötu ja blokeeris ühe vastaste pealeviske, kuid tegi ka ühe pallikaotuse ning 4 isiklikku viga.

Baskonia resultatiivseim oli 23 punkti visanud Ajdin Penava. Kaotajate parim oli kaksikduubli teinud Malick Fall, kes tõi 14 punkti ja 13 lauapalli.

Baskonia duubelmeeskond ehk sponsorinime järgi Baskonia Grupo Eleyco on nüüd LEB Plata A2-alagrupis 8 võidu ja 6 kaotusega 2. kohal.

Robert Valge ja Burgose San Pablo duubelmeeskond alistasid koduväljakul La Flecha 95:83.

Algviisikus alustanud Valge arvele kogunes 28 minutiga 19 punkti (kahesed 6/10, kolmesed 2/6, vabavisked 1/2), 3 lauapalli, 3 resultatiivset söötu, üks vaheltlõige, 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga.

Burgose parim oli kaksikduubli teinud Victor Aguilar, kes viskas 21 punkti ja võttis 10 lauapalli. La Flecha resultatiivseim oli Eduardo Castano 13 punktiga.

Käimasoleva hooaja jooksul on Burgose San Pablo duubelmeeskonna ehk sponsorinime järgi Nissan Grupo de Santiago arvele kogunenud 12 võitu ja 9 kaotust, millega hoitakse Liga EBA A-A-alagrupis 7. kohta.