Nurger ja Huesca pidid lähirivaalilt suure kaotuse vastu võtma

-Rauno Nurger | Foto: cbphuesca.com

Hispaania tugevuselt teises liigas (LEB Gold) ei saanud Rauno Nurgeri kodumeeskond Huesca Levitec vastu Granada Coviranile, kes teenis 87:64 võidu.

Võrdselt kulgenud avaveerandi võitis Granada 18:16 ning järgmise kümne minutiga suurendati eduseis 44:31 peale. Kolmas veerandaeg kuulus samuti kodumeeskonnale 22:13 ja kokkuvõttes pidi Huesca tunnistama 23-punktilist kaotust.

Rauno Nurger sai mänguaega 31 minutit ning viskas 11 punkti (vabavisked 5/5, kahesed 3/5, kolmesed 0/3). Lisaks sai ta kätte 7 lauapalli, andis ühe korvisöödu, kaotas korra palli ja tegi 2 isiklikku viga. Stojan Gjuroski viskas Huesca parimana 18 punkti, võitjatele tõi Carlos Corts Valdivia 23 silma.

Turniiritabelis jätkab Huesca 14 võidu ja 12 kaotusega kümnendal kohal. Granada (16-10) asub viiendal positsioonil.