Üleplatsimees Paasoja aitas Psychiko võidule, Iraklisel ja Ippokratisel samuti edukas päev

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Kreeka korvpalli esiliigas olid laupäeval heas hoos seal pallivate eestlaste Sten-Timmu Soku, Martin Paasoja ning Rait-Riivo Laane koduklubid ja võit saadi turniiritabelisse juurde.

Ateena Psychiko alistas Karditsase meeskonna 80:73 (14:16, 17:22, 21:21, 28:14). Martin Paasoja teenis mänguaega ligi 31 minutit ja viskas 21 punkti (vabavisked 4/4, kahesed 4/6, kolmesed 3/6). Veel sai ta kätte 7 lauapalli, andis 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Nikos Arsenopoulos lisas 20 punkti, vastaste parim oli Dimitris Gravas 19 punktiga.

Thessaloniki Iraklis oli 77:62 (25:17, 20:14, 11:13, 21:18) üle Charilaosest. Sten-Timmu Sokk tõi 28 mänguminuti jooksul 9 punkti (vabavisked 2/2, kahesed 2/2, kolmesed 1/7), jagas 5 korvisöötu, tegi 2 vaheltlõiget, 3 pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Michalis Polytarchou sai kirja 14 punkti, külaliste resultatiivseim oli Stefan Djordjevic 17 punktiga.

Kosi Ippokratis sai Evropi meeskonnast jagu 72:68 (16:15, 23:16, 15:19, 18:18). Rait-Riivo Laane viskas 29,5 minutiga 5 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 1/1), võttis ühe lauapalli, andis 7 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, 4 pallikaotust ja 3 isiklikku viga. Antonis Asimakopoulos tõi 18 punkti, Evropi eest sai Danis Eleftheriadis kirja 15 punkti.

Iraklis (19 võitu ja 3 kaotust) jätkab turniiritabelis teisel kohal. Ippokratis (13-9) hoiab neljandat ja Psychiko (11-11) üheksandat positsiooni.