fbpx
Close

Drell ja Pesaro võitsid põnevusmängu, aga finaalturniirile pääsesid Treier ja Sassari

-Henri Drell | Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket Facebook

-Henri Drell | Foto: Victoria Libertas Pesaro Basket Facebook

Esmaspäeval olid Itaalia superkarika viimases alagrupimängus vastamisi Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo ja Henri Drelli võistkond Pesaro Victoria Libertas. Tasavägise kohtumise võit läks Pesarole skooriga 81:78 (23:28, 25:22, 17:15, 16:13).

12 minutit platsil viibinud Henri Drell viskas 4 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 0/2, kolmesed 1/3), võttis 2 lauapalli, andis ühe korvisöödu, kaotas korra palli ja tegi 3 isiklikku viga. Justin Robinson oli omade parim 26 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisööduga. Tyler Cain kogus 21 punkti ja 9 lauapalli ning Carlos Delfino tõi 10 silma ja võttis 6 lauapalli.

Varbavigastusest taastuv Kaspar Treier mänguminuteid ei teeninud. Sassari resultatiivseim oli Eimantas Bendzius 17 punkti ning 5 lauapalliga. Justin Tillman sai kirja 15, Jason Burnell 13 (lisaks 8 lauapalli) ning Vasa Pušica ja Miro Bilan võrdselt 10 punkti.

Seis D-alagrupis kujunes vägagi põnevaks. Nii Sassari, Brindisi Happy Casa kui ka Pesaro lõpetasid nelja võidu ja kahe kaotuse peal. Rooma Virtus ainsana võiduarvet ei avanud. Parima korvide vahe tulemusena pääses 18.-20. septembril toimuvale final four turniirile hoolimata viimasest kaotusest ikkagi Sassari. Pesarole kuulus alagrupis kolmas koht.

scroll to top