fbpx
Close

Eesti-Läti korvpalliliigas play-off koha sihiks võtnud Valga-Valka otsib veel kahte täiendust

Avatar
-BC Valga Maks&Moorits | Foto: BC Valga Maks&Moorits Facebook

BC Valga-Valka Maks&Moorits korvpallimeeskond on algavaks hooajaks enamjaolt komplekteeritud, kuigi paar mängijat võib veel lisanduda. Vastloodud Olybet Eesti-Läti korvpalliliigas ei lepita vähemaga kui play-off.

Möödunud nädalal kohtuti Valga vallavanema Margus Lepiku ning Valka linnapea Vents Armands Krauklisega, kus anti ühtlasi teada, et klubi on eesmärgiks võtnud play-offi ehk kaheksa parema meeskonna hulka jõuda, vahendab Valka valla koduleht. Kokku osaleb liigas 15 võistkonda, nende seas seitse Eestist ja kaheksa Lätist. Koduste meistrivõistluste play-offi pääseb kuus tiimi, mis tähendab, et ühe Eesti klubi jaoks lõpeb hooaeg juba märtsis.

Valga-Valka kapteniks on mullu Pärnu Sadamat esindanud Timo Eichfuss, varukapteniks lätlane Kristaps Miglinieks. Mänedžeri kohuseid täidab suurema osa oma karjäärist piirilinna klubis pallinud Robert Peterson.

Tiimis on praeguse seisuga kümme meest ning kahte täiendust otsitakse juurde. Meeskonda kuuluvad lisaks ameeriklased Dashawn King ning Carl Anthony Montgomery, lätlasest keskmängija Guntis Sipolinš ja eelmisel hooajal Itaalias Serie C-s Mola New Basket 2012 ridadesse kuulunud tagamängija Elvis Endzels. Eestlastest on nimekirjas veel Egert Haller, Martin Jurtom ja Tom Kaldre. Vägesid juhendab peatreener Armands Misus.

Hooaeg algab Valga-Valka jaoks sellel laupäeval, kui külla sõidetakse Valmiera Glass VIA võistkonnale. Esimene kodumäng leiab aset 3. oktoobril BK Jurmala vastu.

scroll to top
Inline
Inline