Eestlased viskasid Forli ja Ravenna vahelises mängus kokku 25 punkti

-Kaspar Kitsing | Foto: Massimo Nazzaro/Pallacanestro Forlì 2.015

Septembris peetaval LNP superkarika turniiril alistas Kaspar Kitsingu koduklubi Forli Unieuro esimeses alagrupimängus võõral väljakul Mikk Jurkatamme ja Kaspar Treieri tööandja Ravenna OraSi 98:72 (21:18, 25:19, 25:21, 27:14).

Pingilt sekkunud Kitsingu arvele kogunes võidumängus 19 minutiga 9 punkti (kolmesed 3/6), 2 lauapalli, üks korvisööt ja 3 isiklikku viga.

Eestlastest sai kõige enam mänguaega Jurkatamm, kes sekkus pingilt 27 minutiks ning kogus selle ajaga 10 punkti (kahesed 0/3, kolmesed 2/5, vabavisked 4/4), 4 lauapalli, 2 resultatiivset söötu, 2 vaheltlõiget ja 2 isiklikku viga.

Treier alustas algviisikus ning viibis platsil 21 minutit, mille jooksul viskas ta 6 punkti (kahesed 0/2, kolmesed 2/5). Lisaks jäi Eesti koondislase arvele 2 lauapalli, 1 korvisööt, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Forli resultatiivseim oli Pierpaolo Marini, kes viskas 23 punkti. Ravenna poolelt vastas Charles Thomas samuti 23 punktiga.

7.-28. septembrini peetaval LNP (Lega Nazionale Pallacanestro) superkarika turniiril osaleb 28 Itaalia esiliigas mängivat klubi, kes on jaotatud seitsmesse neljaliikmelisse alagruppi. Iga alagrupi võistkonnad mängivad omavahel ühe korra läbi. Veerandfinaali pääsevad alagruppide võitjad ja parim teise koha meeskond.

Forli peab oma järgmise LNP superkarika mängu kolmapäeval, kui kell 21.30 võõrustatakse Imolat. Ravenna kohtub samal ajal võõrsil Piacenzaga.