fbpx
Close

Ennast NBA drafti kirja pannud korvpallur sai mõrvasüüdistuse

-Teshaun Hightower | Foto: Mt. Zion Prep

-Teshaun Hightower | Foto: Mt. Zion Prep

Pühapäeva õhtul levis USA spordimeedias kulutulena uudis, et ennast tänavuseks NBA draftiks üles andnud Tulane’i ülikooli korvpallur Teshaun Hightower arreteeriti süüdistatuna Georgia osariigis toime pandud mõrvas.

Lõppenud hooajal Tulane Green Wave’i korvpallimeeskonna parimaks skooritegijaks kerkinud Hightowerile on esitatud süüdistus mõrvas ning veel kolmes erinevas kuriteos. Kohalik politsei avaldas, et kõnealune intsident leidis aset 8. aprillil ühes kortermajas, kus tulistamise tagajärjel suri hiljem haiglas 24-aastane Devante Anthony Long.

Politsei info kohaselt oli korvpallur üks kuuest mehest, kes seoses mõrvajuurdlusega uurimise all. Nende seas on ka Hightoweri vend Jeffery.

Kümme päeva pärast tulistamist ehk 18. aprillil andis Hightower ennast üles NBA draftis, säilitades seejuures võimaluse naasta kolledžisse.

196 cm pikkune Hightower kogus lõppenud hooajal Tulane’i ülikooli särgis 30 mänguga keskmiselt 34,2 minutit, 15,9 punkti, 4,6 lauapalli, 2,4 söötu ja 1,5 vaheltlõiget. Oma esimesed kaks ülikooliaastat pallis mängumees Georgia ülikoolis, kuid seal ta ennast pildile mängida ei suutnud.

scroll to top