fbpx
Close

UC Davise peatreener Jim Les: Pehka üleminek kolledžikorvpalli saab olema sujuv

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

-Ran Andre Pehka | Foto: Siim Semiskar

Hiljuti andis California ülikool Davis teada, et nende korvpallivõistkonnaga liitub 18-aastane ja 190 cm pikkune eestlasest tagamees Ran Andre Pehka. UC Davis Aggies’i kodulehele andsid oma kommentaarid nii Pehka kui ka tiimi peatreener Jim Les.

“Ma valisin UC Davise, sest see on minu jaoks ideaalselt sobiv. Mul pole kahtlustki, et järgnevad aastad saavad olema kogemus, mida saab vaid kord elus. Olen väga tänulik, et treenerid mind värbasid ja ootan põnevusega, et saaksin mängida UC Davise eest!” kirjeldas Pehka oma tundeid.

“Ran on talendikas ja heade oskustega tagamängija, kellel on kõrge korvpalli IQ ja kes on meie tiimi jaoks ideaalselt sobiv. Ta on juba Euroopas mänginud kõrgetasemelises konkurentsis ja tema üleminek kolledžikorvpalli saab olema olema sujuv. Ta on ka väga hea õpilane ja suurepärane noormees ning me ei suuda ära oodata, mil ta meie programmiga liitub,” kommenteeris 56-aastane peatreener Les.

Lesi näol on tegemist endise NBA tasemel mängujuhiga, kes omal ajal pallis Utah Jazzis, Los Angeles Clippersis, Sacramento Kingsis ja Atlanta Hawksis. UC Davise peatreenerina on ta töötanud aastast 2011.

scroll to top