Erkmaa Suvekursus andis Itaalia suurklubile lahingu, aga kaotusest ei pääsenud

-Erkmaa Korvpallikool | Foto: Erkmaa Korvpallikool Facebook

Itaalias jätkuval kuni 15-aastaste noormeeste korvpalliturniiril Novipiu Cup vandus Erkmaa Suvekursus neljapäeval 60:80 alla Itaalia suurklubile Milano Olimpia.

Esimese veerandaja kaotasid eestlased 18:22, poolajaks jäädi taha 36:47. Kolmanda veerandaja keskpaigaks vähendati kaotusseisu 45:49-le ning mindi otsustavale neljandale perioodile vastu seisul 55:64.

Viimasel veerandajal keerasid vastased kaheksaks minutiks oma korvi lukku, võitsid veerandaja 16:5 ja kogu matši 80:60, kirjutab Erkmaa Korvpallikooli Facebooki leht.

Järgnevalt ootavad eestlasi ees kohamängud, mis peetakse Casale Monferratos. Maksimaalselt on võimalik püüda üheksandat kohta.

Reedel minnakse vastamisi Trentoga. Mäng algab Eesti aja järgi kell 14.

Erkmaa Suvekursuse punktiviskajad: Tassa 18, Järve 15, Brifk 7, Erm 6, Roos 5, Zirel 4, Leibenau 4, Laanemaa 1, Solman 0, Liht 0, Peterkopf 0, Kalmus ei mänginud.