fbpx
Close

Luigi Datome: tulevikus peavad rahvusliigad eurosarjade tõttu mängude arvu koomale tõmbama

-Luigi Datome | Foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix

Itaalia korvpalli viimase paari kümnendi üks suurnimesid Luigi Datome toimetab 34-aastaselt Milano Olimpia särgis endiselt edukalt Euroliiga kõige teravamas tipus. 2017. aasta Euroliiga tšempion andis hiljuti Itaalia meediale intervjuu, kus oli seda meelt, et rahvusliigad peaksid oma kalendreid tulevikus kokku tõmbama, kuna rahvast nagunii huvitavad kõige rohkem just eurosarjade mängud.

Paari viimase kuu jooksul pidevalt erinevate vigastustega kimpus olnud Datome on Euroliiga tipus paikneva Milano eest visanud tänavu keskmiselt 6,7 punkti ja hankinud 1,5 lauapalli. Vanameistri kolmeste tabavus on olnud 39%.

“Tunnen ennast momendil hästi ning see on mulle karjääri praegusel momendil kõige tähtsam,” rääkis meeskonna kapten ühes väljaande La Repubblica podcastis külas käies. “Kui mul on kõik hästi, siis ma suudan korralikult tööd teha ja ka hästi mängida. Nii tulevad ka minutid ning ma saan väljakul vajalikud asjad ära teha. Covid on mulle sel aastal toonud palju väikeseid füüsilisi probleeme, mis on väga tüütu, kuna nii kaob mängurütm.”

scroll to top