fbpx
Close

LeBron James “imeb toast kogu hapniku endasse” ehk mis imeasi on “LeBroni efekt”?

-LeBron James, Malik Monk ja Austin Reaves | Foto: Tommy Gilligan-USA TODAY Sports/Scanpix

Pärast nelja aastat Charlotte Hornetsi meeskonnas mängimist liitus 24-aastane viskav tagamees Malik Monk tänavuse hooaja eel Los Angeles Lakersiga ning sattus päris keerulisse olukorda. Ühes hiljutises intervjuus tunnistas, et kui Lakersis mängimine on niigi klubi ajaloo ja võitmisega harjunud globaalse fännibaasi tõttu tavapärasest stressirohkem, siis tiimi liider LeBron James ei muuda olukorda üldsegi kergemaks.

Kuigi Monk rääkis, et hooaeg on olnud nii klubi kui tema jaoks keeruline, on kõrge lennu ja hea viskekäega tagamees juba kinnitanud oma kasulikkust. Seda on tunnistanud ka viimaste kümnendite üks maailma paremaid korvpallureid LeBron James. “Ta toob meile sellist nokaudi võimekust, mida, kui päris aus olla, pole meil tiimis olnud sellest ajast saadik, mil mina siin mängin,” sõnas James ühes intervjuus.

Monk tunnistas aga, et veteranidest kubisevas meeskonnas on nooremapoolse mängumehena üsna keeruline olla. Seetõttu on 191 cm pikkune tagamees loonud omamoodi tandemi Austin Reaves’iga, kui heaks sõbraks saanud kolleegiga aidatakse üksteist problemaatilistel momentidel.

scroll to top