Korraliku debüüdi teinud Kaspar Treier ja Sassari pidasid Milanoga tulise lahingu

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier tegi neljapäeva õhtul debüüdi Itaalia suurklubi Sassari Dinamo särgis, kui kontrollmängus jäädi napilt 82:86 all Milano meeskonnale.

Pärast kuuekuulist pausi taas väljakule pääsenud tiimid pidasid maha väga võitlusliku kohtumise vaatamata sellele, et tegemist on alles uue hooaja esimese kontrollturniiriga.

Eduseis vahetus mängus mitmel korral ning Milano haaras lõplikult ohjad neljanda veerandi lõpus, kui väljakul hoiti kahte mängujuhti. Nii Sergio Rodriguez kui Malcolm Delaney olid küll teisel poolajal hädas vigadega, kuid suutsid siiski mõlemad võitjate poolel visata 18 silma.

Kohtumise otsustava kolmepunktiviske tabas Milano mängumees Kevin Punter. Milanol pääses platsile koguni 15 mängijat ja Sassaril 10 meest.

20-aastane ja 204 cm pikkune ääremängija Kaspar Treier sai Sassari eest kirja 6 punkti. Meeskonna parimatena tõid serblasest tagamees Vasilije Pušica 17, itaallasest tagamees Stefano Gentile 16 ja ameeriklasest väike äär Burnell 12 silma.

Milano poolel Rodriguez’i ja Delaney 18 punktist rääkisime, Vladimir Micov lisas 11 ja ameeriklasest viskav tagamees Punter 10 silma.

Cagliaris toimuval turniiril kohtub Sassari laupäeval veel Venezia meeskonnaga.

Loe ka: Itaalia tippklubiga ettevalmistust tegev Kaspar Treier: koroonaviirus pidevalt mõjutab meid