fbpx
Close

Tartu Ülikool toob tagaliini hea viskega terava combo guard’i otse ülikoolipingist

Avatar
-Channel Banks | Foto: Akron Zips

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna mängujuhi rolli asub Akroni ülikooli algiivisikumees Channel Banks.

22-aastane ja 193 cm pikkune Channel Banks alustas mullu kõigis Akroni ülikooli meeskonna mängudes ning viskas keskmiselt 10,8 punkti ja andis 1,5 korvisöötu. Banksi meeskond Akron Zips võitis NCAA D1 taseme Kesk-Ameerika konverentsi põhiturniiri ja oli seega play-off’ideks parima asetusega, aga viiruse leviku tõttu jäid kohamängud mängimata.

Tartu Ülikooli meeskonna peatreener Toomas Kandimaa ootab Banksilt teravust rünnakul. “Channel Banks on pigem nn combo guard ehk mitte päris puhas mängujuht, vaid selline, kes suudab täita nii mängujuhi kui viskava tagamängija ülesandeid. Tal on küllaltki hea kaugvise, suudab teha teravust ning luua teistele võimalusi. Ma usun, et selline mängija peaks meeskonna joonisesse hästi sobima ja rünnakute teraviku enda peale võtma,” sõnas Kandimaa klubi pressiteate vahendusel.

Channel Banks peaks Eestisse jõudma juba sel nädalal, kui reiside puhul kõik asjad klapivad. Pärast koroonatesti viibib ta kahenädalases isolatsioonis ja seejärel on ta pärast kordustesti tulemuste teada saamist valmis meeskonnaga liituma.

scroll to top
Inline
Inline