fbpx
Close

Rahakas Peterburi Zeniit täiendas ridasid pikalt vigastusi ravinud staaridega

Avatar
-Kristjan Kangur ja Gustavo Ayon | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal nii Euroliigas kui ka VTB Ühisliigas pallinud sats on ennast kõlavate nimedega täiendamas ka tulevaseks hooajaks. Meeskonnaga liituvad leedulane Arturas Gudaitis (208 cm, 27- aastane) ja sama vana Kanada-Sloveenia passiga tagamees Kevin Pangos (188 cm)

Gudaitise näol on tegemist mehega, kes hooajal 2018-2019 viskas Milano Olimpia eest Euroliigas 64% tabavuse juures 23,4 minutiga 12,5 silma mängus ning noppis 7,1 lauapalli. Seejärel tabas leedukat vigastus, mis nüüdseks on paranenud. Sarnaselt Gudaitisega oli ka Kevin Pangos pikalt vigastatud. Hooajal 2018-2019 tõi pallur FC Barcelona eest 20,3 minutiga 7 punkti, andis 4,1 korvisöötu ja võttis 1,1 lauapalli keskmiselt mängus.

Pooleli jäänud Euroliiga hooajal (2019-2020) oli Zeniit tabelis küll viimasel kohal, aga play-off jäi vaid viie võidu kaugusele. Klubide eelarvete võrdluses hoiti koguni 7. kohta 26,7 miljoni euroga. Nimedki olid hirmuäratavad: Gustavo Ayon, Colton Iverson, Andrew Albicy, Mateusz Ponitka, Alex Renfroe, Anton Ponkrashov jne.

VTB Ühisliigas ei käinud rahaka klubi käsi kuigi palju paremini. Lühikeseks jäänud hooaeg lõpetati 7. kohal, jäädes 5. koha saanud BC Kalev/Cramost maha kahe punktiga. Kusjuures oktoobri lõpus saadi just meie esiklubilt Kalevi Spordihallis valus kaotus (80:84), mida kindlasti uuel hooajal uute säravate nimedega vältida püütakse.

scroll to top
Inline
Inline