fbpx
Close

Esiliiga parim söödumees liigub Viimsist viikingite ridadesse

Avatar
-Gaspar Bibikov | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval teatas esiliigaklubi KK Viimsi sotsiaalmeedia vahendusel, et nende tagaliini üks liidreid Gaspar Bibikov algaval hooajal meeskonna rivistuses ei jätka. Bibikovi uueks koduklubiks saab olema Paide Viking Window.

Eelmisel hooajal esindas 29-aastane mängujuht KK Viimsi/Noto meeskonda 16-s mängus ning kogus ligi 30 minuti jooksul 15,1 punkti, 4,2 lauapalli, 5,9 korvisöötu ning 1,4 vaheltlõiget. Sealjuures oli 178-sentimeetrine Bibikov koroonaviiruse tõttu poolelijäänud hooajal resultatiivsete söötude arvestuses esiliiga parim ning kaugvisete tabavuselt liiga paremuselt teine täpsuskütt (50/95 ehk 53%).

Aasta varem KK Viimsi esiliiga pronksmedalini aidanud Bibikov kommenteeris meeskonnast lahkumist järgmiselt: “Läksin Paidesse, kuna sealt näidati minu vastu suurt huvi. Neil on tugev korvialune ja minu lisandumisega tagaliini usun, et mängime Paidega medalitele.”

Sel suvel aktiivselt 3×3 korvpalli mänginud Bibikov on Siili Palliklubi kasvandik, kes vanemates vanuseklassides kuulunud ka BC Kalev/Cramo/Maxit meeskonda. Varasemalt pallis hea viskekäega mängujuht II ligas, kus Haabersti SK särgis viskas kahel hooajal üle 20 punkti mängus.

scroll to top
Inline
Inline